arrow-downburgerchev-downclosedepartmentdownloadglobeloaderlocationloginmagnifiersearchuser facebooklinkedintwitterxingyoutube atbechczdeesfrgbhuieitnlplsk

Sales Manager (m/f/d)

Sales
Budapest (HU)
Permanent position

Your benefits at Unite

Flexible working hours

Continuing education

30+ vacation days

Remote working

Feladatok

  • Új ügyfelek felkutatása és megszerzése: Részvétel potenciális ügyfelek felkutatásában, minősítésében, és megszerzésében
  • Ügyféltanácsadás: Ön a delegált kapcsolattartó és tanácsadó a kijelölt Ügyfelek számára. A cég portfóliójának bemutatása, valamint tanácsadás az optimális beszerzési folyamat kialakítására vonatkozóan a jövőbeli együttműködés érdekében
  • Customer Journey: A „Customer Journey” kezelése a CRM rendszerben és ennek folyamatos frissítése. Az Ügyfél fejlődési folyamatainak nyomon követése és az adminisztratív feladatok rendszeres ellátása
  • Account Management: Ügyfélprojektek kidolgozása az értékesítési csapattal együtt. A szerződések tárgyalása támogatástól a szerződéskötésig, beleértve az utánkövetési feladatokat is
  • Csapatmunka: Ügyfélprojektek külső és belső integrációjának vezetése szorosan együttműködve más területekkel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség: Ideális esetben értékesítési vagy beszerzési szakirányú végzettség, 3-5 éves üzlet- és szerződéskötés terén szerzett tapasztalat, lehetőleg a B2B szektorban
  • Digitális ismeretek: Digitális megoldások iránti érzékkel rendelkezik és elkötelezett az üzleti folyamatok digitalizációjáért
  • Kommunikáció: Kommunikáció különböző célcsoportokkal, illetve az ügyfelek igényeinek felismerése és ezek digitális megoldássá való átalakítása
  • Kiváló elemzőképesség: MS Office eszközök gördülékeny használata, amelyek a fő teljesítmény mutatók (KPI) elemzéséhez és bemutatásához szükségesek
  • Nyelvtudás: Munkavégzés egy nemzetközi csapatban. Magyar anyanyelv és tárgyalóképes angol nyelvtudás feltétel. Német nyelvtudás előnyt jelent
  • További készségek: Járművezetői engedély

Interested? Then apply directly.

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkavégzési hely: Munkavégzés modern irodáink egyikében vagy otthonról – vagy a kettő kombinációjában
  • Hosszútávon gondolkodunk: Hiszünk a kreativitás szabadságában – Cégünk Akadémia képzéseihez is hozzáférést biztosítunk, hogy karrierjét fejleszthesse
  • 2 in 1 – munka és vakáció: Külföldi munkavégzés akár 2 hónapon keresztül. Így más országokban élő családtagjait és barátait is meglátogathatja
  • Egyenrangú felekként tekintünk egymásra: Korrekt vállalati kultúra, segítőkész munkatársak és tapasztalt vezetés
  • Fontos számunkra a work-life balance: Rugalmas munkaidőt és 30 szabadságot kínálunk, hogy megfelelő egyensúlyt találjon munkája és magánélete közöt

Das sind wir

Wir bei Unite vernetzen die Wirtschaft für nachhaltiges Business. Unsere E-Procurement-Plattform mit dem integrierten Mercateo Marktplatz und Procurement Portal ermöglicht eine einfache Beschaffung für Unternehmen und den öffentlichen Sektor. Die Unite Plattform bringt Einkäufer und Anbieter zu beidseitigem Nutzen zusammen und fördert fairen Wettbewerb sowie vertrauensvolle Partnerschaften. Mit ihrer skalierbaren Infrastruktur unterstützt sie solide Geschäftsbeziehungen, stabile Prozesse und robuste Lieferketten. Wir transformieren so den digitalen Handel für Unternehmen und den öffentlichen Sektor, stärken die regionale Wirtschaft und schaffen Mehrwert, der allen zugutekommt.

Willst du ein Teil davon sein?
Der Hauptsitz von Unite befindet sich in Leipzig. Das Unternehmen ist in 12 europäischen Ländern aktiv. Mehr als 700 Menschen arbeiten für Unite - an den Bürostandorten und remote. Im Jahr 2022 erzielte das Unternehmen einen Umsatz von 447,7 Millionen Euro. Mehr Informationen findest du unter unite.eu.

Contact us

Kristin Sarnes
HR Coordinator | Human Resources
Grimmaischer Steinweg 8
04103 Leipzig
Germany

[email protected]
+49 341 355 866 58